0850 532 00 33

Hakkımızda

Bizi farklı kılan tecrübelerimizdir.

noktahost ve Internet Hizmetleri bilişim sektöründeki faaliyetleri 2001 yılında başlamış olup bilişim sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet göstermektedir. noktahost ve Internet Hizmetleri E-Ticaret hizmetleri , Sunucu ve Hosting Barındırma Hizmetleri , Alan adı Tescil Hizmetleri , Radyo Yayın Hizmetleri , Reklam Hizmetleri , Web Programlama ve Tasarım Hizmetleri , Özel güvenlik yazılımı hizmetleri sunmakta ve isteğe özel kurumsal ve bireysel büyük çapta projeler geliştirmektedir. Kurumsal bünyemiz altındaki bu işe gönül veren profesyonel ekibimiz tarafından büyük özen ve çaba ile hazırlanmaktadır. noktahost ve Internet Hizmetleri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, online sorunlarınıza en hızlı şekilde profesyonelce çözüm bulacaktır. Sürekli kendi yenileyen teknoloji karşısında firmamız teknolojiye ayak uydurmaktadır. Seo uyumlu Web sitelerimiz ve E-Ticaret sistemimizle rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız .

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Hizmetlerimiz

Kusursuzluk anlayışı ile yola çıkarak tüm müşterilerimize güven duygusunu yıllardan vermeye çalıştık bu anlamda yıllardır bizimle aynı yolda yürüyen ve bizleri destekleyen müşterilerimize teşekkür ederiz.

Ürünlerimiz

Teknoloji'yi hep yakından takip ediyoruz , en son çıkan ürünleri sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz, sunucularımız ve verdiğimiz tüm hizmetlerde en güncel versiyonlar ve ürünler kullanılmaktadır.

Değerlerimiz

Bizi biz yapan aslında başarılarımızdır , insanların gönlünde taht kuran projelerle yıllardan beri hep sesimizi duyuran projelere imzalar attık , firmamız GoTeknoloji'nin ürettiği farklı projeler ile sesimizi hep duyurduk ve önemli başarılara imza attık. Bu projelerimizden biride barındırma hizmetleri firmamız oldu.

Yenilikçilik

Teknoloji'nin en önemli kavramlarından biridir aslında yenilikçilik , bu doğrultuda hedefimizi hiç şaşırmadan en yeni ürünler ve en son teknolojilerle hep karşınızdayız. Bizi takip etmeye devam edin.

Değerli müşterilerimizin, firmamız ve bizler için yapmış oldukları bazı güncel yorumlar , olumlu ve olumsuz yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.Başta mehmet beye ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim

MERT AYDIN
MERT AYDIN
- - Alan Adı ve Barındırma Hizmeti
3/28/2017 10:46:27 PM

Birden fazla web sitesi için hizmet almaktayız. Her konuda samimiyetle söylemeliyiz ki çok iyiler. Gecenin bir yarısında dahi destek mesajlarına anında cevap verebiliyorlar. Henüz hiçbir konuda mağduriyet yaşatmadılar. Her şey için teşekkürler Noktahost.

NETMOLA
NETMOLA
netmola.com - Alan Adı ve Barındırma Hizmeti
2/28/2017 6:58:40 PM